Gedore 106/B-150-XSE (2018756)
Specificaties
Productcode 2018756
EAN code 4036976125283
Productcode leverancier 106/B-150-XSE
Netto gewicht 0,63 Kg
Afmetingen (l,b,h) 19,30 x 6,50 x 3,70 cm
Omschrijving
Aftrekhaak incl. klemstukken met snelverstelling 150 mm.
  • gewicht: 0,620 kg
  • haakvoetbreedte (c): 17,5 mm
  • haakvoetbreedte (c2): 32 mm
  • haakvoetdiepte (d): 5,5 mm
  • haakvoetdiepte (f1): 11 mm
  • haakvoetdikte aan de rand (e): 3,5 mm
  • spandiepte: 150 mm