Gedore 106/C-200-B (1970550)
Specificaties
Productcode 1970550
EAN code 4036976125085
Productcode leverancier 106/C-200-B
Netto gewicht 1,22 Kg
Afmetingen (l,b,h) 35 x 10 x 10 cm
Omschrijving
Aftrekhaak, geheel staal, met haakrem, 200 mm.
Omschrijving
Kenmerken
  • toepassing: 1.04/3A 1.04/HP3A 1.06/3 1.06/3A 1.06/4 1.07/3 1.07/4 1.07/4A
  • gewicht: 1,160 kg
  • haakvoetbreedte (c): 36 mm
  • haakvoetdiepte (d): 32 mm
  • haakvoetdikte aan de rand (e): 5 mm
  • spandiepte: 200 mm