Gedore 106/A-100-XSE (2018748)
Specificaties
Productcode 2018748
EAN code 4036976125252
Productcode leverancier 106/A-100-XSE
Netto gewicht 0,24 Kg
Afmetingen (l,b,h) 9,90 x 0 x 0 cm
Omschrijving
Aftrekhaak incl. klemstukken met snelverstelling 100 mm.
  • gewicht: 0,240 kg
  • haakvoetbreedte (c): 16 mm
  • haakvoetbreedte (c2): 25 mm
  • haakvoetdiepte (d): 5 mm
  • haakvoetdiepte (f1): 9,6 mm
  • haakvoetdikte aan de rand (e): 3,7 mm
  • spandiepte: 100 mm