Gedore 106/B-300-SE (2015870)
Specificaties
Productcode 2015870
EAN code 4036976123982
Productcode leverancier 106/B-300-SE
Netto gewicht 1,31 Kg
Afmetingen (l,b,h) 40 x 7 x 3,50 cm
Omschrijving
Aftrekhaak incl. klemstukken met snelverstelling 300 mm.
  • gewicht: 1,230 kg
  • haakvoetbreedte (c): 40 mm
  • haakvoetdiepte (d): 7 mm
  • haakvoetdiepte (f1): 15 mm
  • haakvoetdikte aan de rand (e): 5 mm
  • spandiepte: 300 mm