Gedore 106/B-220-SE (2015862)
Specificaties
Productcode 2015862
EAN code 4036976124002
Productcode leverancier 106/B-220-SE
Netto gewicht 1,04 Kg
Afmetingen (l,b,h) 31 x 7 x 3,50 cm
Omschrijving
Aftrekhaak incl. klemstukken met snelverstelling 220 mm.
  • gewicht: 0,980 kg
  • haakvoetbreedte (c): 40 mm
  • haakvoetdiepte (d): 7 mm
  • haakvoetdiepte (f1): 15 mm
  • haakvoetdikte aan de rand (e): 5 mm
  • spandiepte: 220 mm