Gedore 106/B-150-SE (1671499)
Specificaties
Productcode 1671499
EAN code 4036976125184
Productcode leverancier 106/B-150-SE
Netto gewicht 0,73 Kg
Afmetingen (l,b,h) 19,50 x 6,50 x 3,50 cm
Omschrijving
Aftrekhaak incl. klemstukken met snelverstelling 150 mm.
  • gewicht: 0,700 kg
  • haakvoetbreedte (c): 40 mm
  • haakvoetdiepte (d): 7 mm
  • haakvoetdiepte (f1): 15 mm
  • haakvoetdikte aan de rand (e): 5 mm
  • spandiepte: 150 mm