Gedore 106/A-200-SSE (2015811)
Specificaties
Productcode 2015811
EAN code 4036976125146
Productcode leverancier 106/A-200-SSE
Netto gewicht 0,46 Kg
Afmetingen (l,b,h) 30 x 5 x 2 cm
Omschrijving
Aftrekhaak incl. klemstukken met snelverstelling 200 mm.
  • gewicht: 0,460 kg
  • haakvoetbreedte (c): 27 mm
  • haakvoetdiepte (d): 7,5 mm
  • haakvoetdiepte (f1): 13,5 mm
  • haakvoetdikte aan de rand (e): 2 mm
  • spandiepte: 200 mm