Gedore 106/A-250-SE (2015773)
Specificaties
Productcode 2015773
EAN code 4036976125108
Productcode leverancier 106/A-250-SE
Netto gewicht 0,63 Kg
Afmetingen (l,b,h) 31 x 7 x 3,50 cm
Omschrijving
Aftrekhaak incl. klemstukken met snelverstelling 250 mm.
  • gewicht: 0,580 kg
  • haakvoetbreedte (c): 27 mm
  • haakvoetdiepte (d): 7,5 mm
  • haakvoetdiepte (f1): 13,5 mm
  • haakvoetdikte aan de rand (e): 3,7 mm
  • spandiepte: 250 mm