Gedore 106/A-200-SE (2015757)
Specificaties
Productcode 2015757
EAN code 4036976124026
Productcode leverancier 106/A-200-SE
Netto gewicht 0,44 Kg
Afmetingen (l,b,h) 9,90 x 0 x 0 cm
Omschrijving
Aftrekhaak incl. klemstukken met snelverstelling 200 mm.
  • gewicht: 0,440 kg
  • haakvoetbreedte (c): 27 mm
  • haakvoetdiepte (d): 7,5 mm
  • haakvoetdiepte (f1): 13,5 mm
  • haakvoetdikte aan de rand (e): 3,7 mm
  • spandiepte: 200 mm