Gedore 106/A-100-SE (1438514)
Specificaties
Productcode 1438514
EAN code 4036976120202
Productcode leverancier 106/A-100-SE
Netto gewicht 0,29 Kg
Afmetingen (l,b,h) 16,50 x 4,50 x 4,50 cm
Omschrijving
Aftrekhaak incl. klemstukken met snelverstelling 100 mm.
  • gewicht: 0,280 kg
  • haakvoetbreedte (c): 27 mm
  • haakvoetdiepte (d): 7,5 mm
  • haakvoetdiepte (f1): 13,5 mm
  • haakvoetdikte aan de rand (e): 3,7 mm
  • spandiepte: 100 mm