Gedore 106/C-500-N (1120573)
Specificaties
Productcode 1120573
EAN code 4036976113112
Productcode leverancier 106/C-500-N
Netto gewicht 3,50 Kg
Afmetingen (l,b,h) 61 x 12 x 10 cm
Omschrijving
Aftrekhaak 500 mm.
Omschrijving
  • 1 haak incl. klemstukken met beproefde schroefverbinding in diverse lengtes
Kenmerken
  • toepassing: 1.06/3 1.06/3A 1.06/4 1.07/3 1.07/4 1.07/4A
  • gewicht: 3,500 kg
  • haakvoetbreedte (c): 36 mm
  • haakvoetdiepte (d): 28 mm
  • haakvoetdikte aan de rand (e): 6,5 mm
  • spandiepte: 500 mm