Gedore 106/C-300-N (1120557)
Specificaties
Productcode 1120557
EAN code 4036976113037
Productcode leverancier 106/C-300-N
Netto gewicht 2,51 Kg
Afmetingen (l,b,h) 35,50 x 23 x 6 cm
Omschrijving
Aftrekhaak 300 mm.
Omschrijving
  • 1 haak incl. klemstukken met beproefde schroefverbinding in diverse lengtes
Kenmerken
  • toepassing: 1.06/3 1.06/3A 1.06/4 1.07/3 1.07/4 1.07/4A
  • gewicht: 2,360 kg
  • haakvoetbreedte (c): 36 mm
  • haakvoetdiepte (d): 28 mm
  • haakvoetdikte aan de rand (e): 6,5 mm
  • spandiepte: 300 mm