Gedore 106/B-300-N (1123947)
Specificaties
Productcode 1123947
EAN code 4036976113020
Productcode leverancier 106/B-300-N
Netto gewicht 1,34 Kg
Afmetingen (l,b,h) 40 x 7 x 3,50 cm
Omschrijving
Aftrekhaak 300 mm.
Omschrijving
  • 1 haak incl. klemstukken met beproefde schroefverbinding in diverse lengtes
Kenmerken
  • toepassing: 1.06/2 1.06/2A 1.07/2 1.07/2A
  • gewicht: 1,250 kg
  • haakvoetbreedte (c): 30 mm
  • haakvoetdiepte (d): 18 mm
  • haakvoetdikte aan de rand (e): 3,5 mm
  • spandiepte: 300 mm