Gedore 106/B-150-N (1120530)
Specificaties
Productcode 1120530
EAN code 4036976112993
Productcode leverancier 106/B-150-N
Netto gewicht 0,75 Kg
Afmetingen (l,b,h) 28,50 x 8,50 x 5 cm
Omschrijving
Aftrekhaak 150 mm.
Omschrijving
  • 1 haak incl. klemstukken met beproefde schroefverbinding in diverse lengtes
Kenmerken
  • toepassing: 1.06/2 1.06/2A 1.07/2 1.07/2A
  • gewicht: 0,700 kg
  • haakvoetbreedte (c): 30 mm
  • haakvoetdiepte (d): 18 mm
  • haakvoetdikte aan de rand (e): 3,5 mm
  • spandiepte: 150 mm