Gedore 106/A-100-N (1120514)
Specificaties
Productcode 1120514
EAN code 4036976113006
Productcode leverancier 106/A-100-N
Netto gewicht 0,26 Kg
Afmetingen (l,b,h) 16,50 x 4,90 x 4,70 cm
Omschrijving
Aftrekhaak 100 mm.
Omschrijving
  • 1 haak incl. klemstukken met beproefde schroefverbinding in diverse lengtes
Kenmerken
  • toepassing: 1.06/1 1.06/1A 1.07/1 1.07/1A
  • gewicht: 0,260 kg
  • haakvoetbreedte (c): 22 mm
  • haakvoetdiepte (d): 12 mm
  • haakvoetdikte aan de rand (e): 3 mm
  • spandiepte: 100 mm