Gedore 106/C-200-E (1178350)
Specificaties
Productcode 1178350
EAN code 4036976112948
Productcode leverancier 106/C-200-E
Netto gewicht 1,59 Kg
Afmetingen (l,b,h) 28,50 x 8,50 x 5,50 cm
Omschrijving
Aftrekhaak 200 mm.
  • gewicht: 1,520 kg
  • haakvoetbreedte (c): 36 mm
  • haakvoetdiepte (d): 28 mm
  • haakvoetdikte aan de rand (e): 6,5 mm
  • spandiepte: 200 mm