Gedore 106/B-150-E (1178253)
Specificaties
Productcode 1178253
EAN code 4036976112931
Productcode leverancier 106/B-150-E
Netto gewicht 0,72 Kg
Afmetingen (l,b,h) 20 x 10 x 5 cm
Omschrijving
Aftrekhaak 150 mm.
  • gewicht: 0,720 kg
  • haakvoetbreedte (c): 30 mm
  • haakvoetdiepte (d): 18 mm
  • haakvoetdikte aan de rand (e): 3,5 mm
  • spandiepte: 150 mm