Gedore 106/A-100-E (1178199)
Specificaties
Productcode 1178199
EAN code 4036976112924
Productcode leverancier 106/A-100-E
Netto gewicht 0,32 Kg
Afmetingen (l,b,h) 16 x 4,50 x 4,50 cm
Omschrijving
Aftrekhaak 100 mm.
  • gewicht: 0,280 kg
  • haakvoetbreedte (c): 22 mm
  • haakvoetdiepte (d): 12 mm
  • haakvoetdikte aan de rand (e): 3 mm
  • spandiepte: 100 mm