Gedore 106/B-150-B (1970542)
Specificaties
Productcode 1970542
EAN code 4036976124477
Productcode leverancier 106/B-150-B
Netto gewicht 0,64 Kg
Afmetingen (l,b,h) 28,30 x 8,50 x 4,70 cm
Omschrijving
Aftrekhaak, geheel staal, met haakrem, 150 mm.
Omschrijving
Kenmerken
  • toepassing: 1.04/2A 1.04/HP2A 1.06/2 1.06/2A 1.07/2 1.07/2A
  • gewicht: 0,580 kg
  • haakvoetbreedte (c): 30 mm
  • haakvoetdiepte (d): 24 mm
  • haakvoetdikte aan de rand (e): 3,5 mm
  • spandiepte: 150 mm