Gedore 106/A-100-B (1970534)
Specificaties
Productcode 1970534
EAN code 4036976125078
Productcode leverancier 106/A-100-B
Netto gewicht 0,26 Kg
Afmetingen (l,b,h) 16,50 x 4,50 x 4,50 cm
Omschrijving
Aftrekhaak, geheel staal, met haakrem, 100 mm.
Omschrijving
Kenmerken
  • toepassing: 1.04/1A 1.04/HP1A 1.06/1 1.06/1A 1.07/1 1.07/1A
  • gewicht: 0,240 kg
  • haakvoetbreedte (c): 22 mm
  • haakvoetdiepte (d): 15 mm
  • haakvoetdikte aan de rand (e): 3 mm
  • spandiepte: 100 mm