Gedore 104/C-200-TE (1499386)
Specificaties
Productcode 1499386
EAN code 4036976124613
Productcode leverancier 104/C-200-TE
Netto gewicht 2,90 Kg
Afmetingen (l,b,h) 30,40 x 9,80 x 6,20 cm
Omschrijving
Snelspan-trekhaken 200 mm.
Omschrijving
  • snelspanhaken bij trekker 1.04
Kenmerken
  • gewicht: 2,9 kg
  • haakvoetbreedte (c): 36 mm
  • haakvoetdiepte (d): 28 mm
  • haakvoetdikte aan de rand (e): 6,5 mm
  • spandiepte: 200 mm