Gedore 104/B-150-TE (1499378)
Specificaties
Productcode 1499378
EAN code 4036976124606
Productcode leverancier 104/B-150-TE
Netto gewicht 0,82 Kg
Afmetingen (l,b,h) 19,50 x 15,50 x 6 cm
Omschrijving
Snelspan-trekhaken 150 mm.
Omschrijving
  • snelspanhaken bij trekker 1.04
Kenmerken
  • gewicht: 0,7 kg
  • haakvoetbreedte (c): 30 mm
  • haakvoetdiepte (d): 18 mm
  • haakvoetdikte aan de rand (e): 3,5 mm
  • spandiepte: 150 mm